Doprava a balení

Doprava a balení

S dopravou si nemusíte dělat starosti, vše je pečlivě zabaleno, aby se k vám ČOKODORT dostal v té nejlepší kondici. Po upečení ho zabalíme do papíru, vložíme do krabice ze dřeva opatřeným certifikátem FSC o zodpovědném lesnictví, doplníme hoblinami, zapečetíme a takto připravený produkt, vložený do kartonové krabice, se může vydat na cestu k vám. Celé balení se tak obejde bez plastu a je plně recyklovatelné a udržitelné. Dřevěná krabice dodá dortu luxusní nádech a při přepravě ho skvěle ochrání. Navíc je to nádherná vzpomínka a můžete ji využít i jinak.

Jste milovníkem ČOKODORTU a doma máte již krabiček několik, nebo je nechcete hromadit? Napište nám a pokud jste z okolí Poděbrad, nebo Vám nevadí si pro ČOKODORT zajet osobně, zabalíme Vám ho do Vaší dřevěné ČOKODORT krabičky! Ušetříme tak společně jednu dřevěnou krabičku a jako poděkování se Vám odměníme malým překvapením!

Udržitelnost

Udržitelnost

Vážíme si přírody a uvědomujeme si, jak důležité je ji chránit. Při rozvoji ČOKODORTU se řídíme filozofií Clean Label, proto mimo jiné nepoužíváme plasty ani jiné neekologické materiály při balení ČOKODORTU. Dřevěné krabice mají certifikát od Forest Stewardship Council (FSC) jež podporuje ekologicky šetrné, sociálně prospěšné a ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů. Jednoporcové krabičky jsou vyrobené z přírodní FSC celulózy neboli ECO papíru s kukuřično-škrobovým povrchem, okénko je z PLA bioplastu rostlinného původu. Celou krabičku tedy můžete vyhodit na kompost, kde se plně rozloží. Záleží nám na přírodě kolem nás!