Doprava a balení

Doprava a balení

S dopravou si nemusíte dělat starosti, vše je pečlivě zabaleno, aby se k vám ČOKODORT dostal v té nejlepší kondici. Po upečení ho zabalíme do papíru, vložíme do krabice ze dřeva opatřeným certifikátem FSC o zodpovědném lesnictví, doplníme hoblinami, zapečetíme a takto připravený produkt, vložený do kartonové krabice, se může vydat na cestu k vám. Celé balení se tak obejde bez plastu a je plně recyklovatelné a udržitelné. Dřevěná krabice dodá dortu luxusní nádech a při přepravě ho skvěle ochrání. Navíc je to nádherná vzpomínka a můžete ji využít i jinak.

Možná se ptáte, kolik stojí doprava ČOKODORTU? Protože si našich zákazníků vážíme, rozhodli jsme se Vám dát dopravu ke každému dortu ZDARMA! Dodání je po celé České republice zdarma. Věříme, že Vám to udělá radost.

Potřebujete ČOKODORT na víkend? Není problém, stačí objednat do středy do 9 hodin a už v pátek si můžete vychutnávat plné čokoládové chutě, kterými ČOKODORT překypuje. Jakmile předáme dort dopravci, jejich kurýr vás bude pomocí e-mailu a telefonu kontaktovat a do druhého dne dort doručí. Dopravci o víkendu a v pondělí nedoručují, ale protože víme, že někdy je chuť silnější, zavedli jsme možnost nechat si ČOKODORT po Praze přivézt naším ČOKOEXPRESSEM - kurýrní službou DoDo, 7 dní v týdnu. Díky tomu, že ČOKODORT není náchylný na změnu teplot, dokážeme zaručit jeho dlouhou trvanlivost.

Jste milovníkem ČOKODORTU a doma máte již krabiček několik, nebo je nechcete hromadit? Napište nám a pokud jste z okolí Poděbrad, nebo Vám nevadí si pro ČOKODORT zajet osobně, zabalíme Vám ho do Vaší dřevěné ČOKODORT krabičky! Ušetříme tak společně jednu dřevěnou krabičku a jako poděkování se Vám odměníme malým překvapením!

Doprava po Praze

ČOKOEXPRESS

Kdy doručujeme?

pondělí - neděle: 17:00 - 19:00 hodin
1x DENNĚ 7 DNÍ V TÝDNU

Kam vozíme?

ČOKODORTY rozvážíme po celé Praze

Kolik to stojí?

Za 110 Kč Vám přivezeme Váš ČOKODORT ve stejný den objednání!

Jak to funguje?

Na e-shopu COKODORT.cz si vyberte jeden z našich ČOKODORTŮ.
V košíku si vyberete dopravu ČOKO EXPRESS po Praze a dokončíte objednávku.
Pro možnost výběru našeho ČOKO EXPRESSU musíte mít pražské PSČ začínající číslicí 1.
Dostanete e-mail s potvrzením.
Náš kurýr Vás bude dopředu informovat o čase doručení.

Udržitelnost

Udržitelnost

Vážíme si přírody a uvědomujeme si, jak důležité je ji chránit. Při rozvoji ČOKODORTU se řídíme filozofií Clean Label, proto mimo jiné nepoužíváme plasty ani jiné neekologické materiály při balení ČOKODORTU. Dřevěné krabice mají certifikát od Forest Stewardship Council (FSC) jež podporuje ekologicky šetrné, sociálně prospěšné a ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů. Jednoporcové krabičky jsou vyrobené z přírodní FSC celulózy neboli ECO papíru s kukuřično-škrobovým povrchem, okénko je z PLA bioplastu rostlinného původu. Celou krabičku tedy můžete vyhodit na kompost, kde se plně rozloží. Záleží nám na přírodě kolem nás!