Podporujeme

Super zoo nabízí ve svých velkých prodejnách široký sortiment krmiv a chovatelských potřeb pro vaše mazlíčky. Díky členství v Super zoo family získáte na více jak 1 000 položek výhodnější ceny a to jak na více než 120 prodejnách po celé České republice, tak i na e-shopu www.superzoo.cz S výběrem vhodného zboží a poradenstvím ohledně chovu vám rád poradí proškolený personál přímo na prodejně.

www.superzoo.cz

Nabíjecí stanice EWE E-unit
Společnost EWE s.r.o. vám nabízí komplexní služby v oblasti elektromobility, elektrotechnické výroby a dalších služeb. Jsme rodinná společnost s 30-ti letou historií, silným zázemím a moderními výrobními prostory. V případě zájmu nás kontaktujte na našich stránkách.

mobility.ewe.cz

Revoluce jménem GoodCall
GoodCall byl založen v roce 2014, v době, kdy trh práce a recruitmentu stagnoval. Ačkoli se chování kandidátů v posledních 10 letech drasticky změnilo, většina náborových technik zůstala stejná. Založili jsme GoodCall, abychom k recruitmentu přinesli nový a svěží přístup. Naší misí je celé odvětví náboru lidí nejen oživit a rozvíjet, ale zároveň napomáhat talentům a společnostem ke vzájemnému propojení. Náš tým čítající 60 profesionálů pracuje 24/7. Díky tomu jsme kandidáty schopni oslovit kdykoli a kdekoli. K vyvolání zájmu u kandidátů využíváme sociální sítě, video a naši vlastní unikátní mobilní aplikaci. Oslovujeme je na místech, kde se běžně pohybují. Máme vlastní unikátní cesty a způsoby, jak oslovit ty kandidáty, kteří běžně na nabídky práce neodpovídají. Přicházíme s novými nápady a strategiemi oslovování kandidátů. Zaručíme, že naši klienti jsou prezentování moderním a atraktivním způsobem.

www.goodcall.eu

Hledáme nové cesty, jak zefektivňovat nábor
Naším cílem je dát náboru pozornost, kterou si zaslouží. Nábor zaměstnanců hraje kritickou roli téměř v každé společnosti. Kvůli nedostatku kvalitních kandidátů a rostoucí ekonomice se boj o kandidáty zintenzivnil a společnosti tak musejí měnit zavedené modely náboru. Datacruit jsme založili v roce 2014 s motivací zbavit firmy Excelových tabulek a jiných neefektivních nástrojů pro řízení náboru. Chtěli jsme využít našich dlouholetých zkušeností a pomoci rozvíjet přístup k náboru na celém trhu. Skrze Datacruit ATS, inovativní náborové technologie a data dnes pomáháme společnostem zvyšovat produktivitu naskrz organizací.

www.datacruit.com