Prostě si užívejte!

Proč ČOKODORT?

Chystáte se na návštěvu a nevíte, jak hostitele potěšit? Hledáte vhodný dárek k výročí, narozeninám nebo prostě jen tak pro radost? Chcete si osladit život a vzít něco dobrého na piknik s přáteli? Tak to jste tady správně! ČOKODORTEM potěšíte nejen milovníky čokolády, ale díky luxusnímu balení i velmi náročné kolegy a klienty. Díky důmyslnému balení obdarovaný do poslední chvíle netuší, co za překvapení se v krabici skrývá. ČOKODORT doporučujeme rozdělit na 8 až 12 porcí.

Asi si říkáte, kde vlastně dorty pečeme. Abychom zachovali prvotní myšlenku farmářského produktu, spojili jsme se s cukrářkou. Jako tým si společně můžeme být jisti, že používáme suroviny od lokálních dodavatelů a vše je ručně, profesionálně a s láskou dělané.

Jsme ČOKODORT z Poděbrad!

Čokodort na párty

ČOKODORT na akce pro více lidí!

Hledáte vhodný dárek pro vaše klienty jako poděkování za přízeň? Co takhle menší ČOKODORTÍK v praktickém ekologickém balení?

Upečeme vám ČOKODORT o průměru 10 cm a při odchodu z akce si každý jednoduše vezme krabičku domů. Při vychutnávání ČOKODORTÍKU si určitě vzpomenou na příjemnou událost.

Jestli chystáte oslavu, kde se nechcete starat o porcování, talířky a další nádobí, je pro vás naše jednoporcová varianta tou nejlepší volbou. Každý host dostane jednu porci ČOKODORTU zabalenou v biologicky rozložitelné krabičce z přírodní FSC celulózy a vychutná si svoji porci, až bude chtít.

Jestliže máte zájem o minimální odběr 100 ks, kontaktujte nás, prosím. Máte nápad, jak si ČOKODORT uzpůsobit velikostí, balením, či jakkoliv jinak pro Vaší akci? Napište nám a společně něco vymyslíme!