Lahodný Čokodort Višeň zdobený čerstvými višněmi a čokoládovými hoblinami, oceněný dvěma hvězdami Great Taste Award, na růžovém talíři
Lahodný Čokodort Višeň zdobený čerstvými višněmi a čokoládovými hoblinami, oceněný dvěma hvězdami Great Taste Award, na růžovém talíři Kousek bezlepkového Čokodort Višeň s višněmi a čokoládovou ganache na lžíci, perfektní kombinace pro milovníky čokolády a ovoce

Čokodort Višně

Objevte mistrovské dílo tradiční české cukrářské umění v "Čokodort Višeň". Tento bezlepkový čokoládový dort je bohatě zdobený celými višněmi, které byly několik týdnů láskyplně nakládány ve vlastním sirupu. V kombinaci s bohatou čokoládovou ganache a čokoládovými hoblinami tvoří nezapomenutelnou chuťovou symfonii. Každá vrstva tohoto dortu odráží osvědčenou klasiku - sladkost čokolády doplněnou o lehce kyselé tóny višní.

Vyráběný podle rodinné receptury naší babičky z Poděbrad, s použitím nejlepších českých surovin, je Čokodort Višeň vrcholným příkladem kvality a tradice. S hrdostí nesoucí ocenění dvou hvězd Great Taste Award 2022, tento dort byl korunován za svou jedinečnou chuť a kvalitu. Porotci soutěže prohlásili, že kombinace čerstvých višní a smetanové čokolády je doslova nebeská a v kategorii čokoládových dortů se stal absolutním vítězem.

Ideální jako dárek k narozeninám, svátku nebo jako poděkování, Čokodort Višeň je prezentován v elegantní dřevěné krabici bez plastů. Krabice je opatřena ikonickými dvěma hvězdami Great Taste, což z tohoto dezertu dělá nejen lahůdku pro chuťové buňky, ale i vizuální potěšení. S Čokodort Višeň získáváte nejen luxusní pochoutku, ale také kus oceněné cukrářské historie.

990 Kč

U Vás doma:
čtvrtek 25.7.2024
Složení: máslo, čokoláda (kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, emulgátor sojový lecitin, přírodní výtažek z vanilky), vejce, cukr, smetana, višně, glukózový sirup, voda, višňová šťáva, kyselina citronová, přírodní aromata: extrakt z rostlin. Může obsahovat stopy ořechů a mandlí.
Výrobce a distributor: Clean Label s.r.o., č.p. 302, 289 07 Libice nad Cidlinou
Hmotnost: ± 1050 g (L) / ± 700 g (M)
Trvanlivost: 14 dní od data výroby
Uchovávejte v chladu a suchu.

Získejte dokonalou chuťovou symfonii Čokodortu až k vašim dveřím za pouhých 99 Kč! Naše bezproblémová a pečlivě zorganizovaná logistika zajišťuje, že každý dort dorazí v perfektním stavu, připraven rozplývat se na vašem jazyku.

Při balení vašeho Čokodortu dbáme na každý detail. Váš dort bude zabalen pergamenovým papírem, uložen do ručně vyráběné dřevěné krabice, a zabezpečen proti posunu pomocí ekologických dřevěných hoblin. Pečetí zavřená krabice pak cestuje v kartonovém obalu, který je stejně jako její obsah plně recyklovatelný – protože nám nezáleží jen na vaší pochoutce, ale i na naší planetě.

Stabilita našeho dortu je atestovaná pro každé klimatické podmínky, což nám umožňuje garantovat dlouhou trvanlivost bez ohledu na teplotní výkyvy. Vaše objednávka je v bezpečí – ještě nikdy jsme nemuseli řešit reklamaci z důvodu poškození během přepravy.

Jakmile je Čokodort připraven k odeslání, náš spolehlivý dopravce vás bude informovat e-mailem a telefonicky o každém kroku cesty a doručení vaší objednávky. Ačkoliv nemůžeme garantovat doručení v konkrétní hodinu a víkendová doručení nejsou možná, snažíme se být co nejflexibilnější k vyhovění vašim potřebám.

Investujte do slastného zážitku s Čokodortem a využijte naši dostupnou dopravu, která je stejně kvalitní jako naše dorty. A to vše s jistotou, že se k vám dostane v dokonalé kondici.

Více informací o dopravě

Všetkým mooooc chutilo! Ešte raz veľmi ďakujeme Fakt robíte úplne skvelú prácu! Ešte ako je to absolútne krásne zabalené a celkovo proste to robí robí úžasný celok. Pecka!

Zvláštní, dort přišel poštou - nezvyklé. Byl hooodně čokoládový a stačil každému jen jeden kousek, mňam!