Čokodort višeň

Několik týdnů nakládané kvalitní višně ve sladkém višňovém sirupu dodají ČOKODORTU výjimečnou chuť, kterou si zamiluje nejeden milovník čokolády. Geniální kombinaci višní a čokolády Vám dovezeme až domů! Velmi známá, ale přesto stále nejoblíbenější klasika – ČOKODORT plný višní, zdobený čoko hoblinami a višněmi.

990 Kč

U Vás doma:
pátek 13.10.2023

Čokodort višeň vyhrál 2 hvězdy v Great Taste Award 2022!

Ve své kategorii se jedná o nejlepší čokoládový dort s višněmi na světě!

Složení: máslo, čokoláda (kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, emulgátor sojový lecitin, přírodní výtažek z vanilky), vejce, cukr, smetana, višně, glukózový sirup, voda, višňová šťáva, kyselina citronová, přírodní aromata: extrakt z rostlin. Může obsahovat stopy ořechů a mandlí.
Výrobce a distributor: Clean Label s.r.o., č.p. 302, 289 07 Libice nad Cidlinou
Hmotnost: ± 1050 g (L) / ± 700 g (M)
Trvanlivost: 14 dní od data výroby
Uchovávejte v chladu a suchu.

1. S dopravou si nemusíte dělat starosti, vše je pečlivě zabaleno, aby se k vám ČOKODORT dostal v té nejlepší kondici!

2. Po upečení ČOKODORT zabalíme do papíru, vložíme do dřevěné krabice, prázdná místo doplníme dřevěnými hoblinami a krabičku zapečetíme. Takto připravený produkt, vložený do kartonové krabice, se může vydat na cestu k Vám. Celé balení se tak obejde bez plastu a je plně recyklovatelné a udržitelné.

3. ČOKODORT si poradí s teplotou při přepravě hravě, není náchylný na změnu teplot, a proto dokážeme zaručit jeho dlouhou trvanlivost! Vše máme atestováno od kompetentních úřadů. Celé balení je naprosto poštěvzdorné, nikdy jsme nemuseli řešit žádnou reklamaci.

4. Jakmile předáme dort dopravci, jejich kurýr Vás bude pomocí e-mailu a telefonu kontaktovat a do druhého dne dort doručí. Jsme schopni Vám zaslat dort na pátek, ovšem doručení v určitou hodinu nejsme schopni zajistit. Dopravci o víkendu nedoručují.

5. Za dopravu po celé České republice účtujeme poplatek 79 Kč.

Více informací o dopravě

Parádní ČOKODORT bez nesmyslných přísad!

Měla jsem očekávání, co je uvnitř. Dort byl vynikající!