Nádherný Čokodort Originál na zeleném talíři, ozdobený bohatými čokoládovými hoblinami
Nádherný Čokodort Originál na zeleném talíři, ozdobený bohatými čokoládovými hoblinami Porcový kousek Čokodortu Originál na dezertní lžíci, ukazující bohatou vrstvu čokoládové ganache a hobliny

Čokodort Originál

Čokodort Originál je vrcholným dílem čokoládových dortů, který se pyšní hladkou čokoládovou ganachí a bohatými hoblinami na svém vrcholu. Tento bezlepkový dort je připravován podle tradiční receptury naší babičky z Poděbrad, která byla vytvořena v dobách bez lednic – to zaručuje jeho výjimečnou trvanlivost až 14 dní bez kompromisu v chuti.

Každý kousek je pečlivě zpracovaný s použitím nejlepších českých surovin. Čokodort Originál představuje základní kámen naší kolekce, milovaný tisíci našimi zákazníky a je pravým hrdinou naší značky. Vychutnejte si originální chuť, která je ideálním dárkem pro každou příležitost, podávaným v luxusním dřevěném balení bez plastů.

990 Kč

U Vás doma:
čtvrtek 25.7.2024
Složení: máslo, čokoláda (kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, emulgátor sojový lecitin, přírodní výtažek z vanilky), vejce, cukr, smetana.
Může obsahovat stopy ořechů a mandlí.
Výrobce a distributor: Clean Label s.r.o., č.p. 302, 289 07 Libice nad Cidlinou
Hmotnost: ± 1050 g (L) / ± 700 g (M)
Trvanlivost: 14 dní od data výroby
Uchovávejte v chladu a suchu.

Získejte dokonalou chuťovou symfonii Čokodortu až k vašim dveřím za pouhých 99 Kč! Naše bezproblémová a pečlivě zorganizovaná logistika zajišťuje, že každý dort dorazí v perfektním stavu, připraven rozplývat se na vašem jazyku.

Při balení vašeho Čokodortu dbáme na každý detail. Váš dort bude zabalen pergamenovým papírem, uložen do ručně vyráběné dřevěné krabice, a zabezpečen proti posunu pomocí ekologických dřevěných hoblin. Pečetí zavřená krabice pak cestuje v kartonovém obalu, který je stejně jako její obsah plně recyklovatelný – protože nám nezáleží jen na vaší pochoutce, ale i na naší planetě.

Stabilita našeho dortu je atestovaná pro každé klimatické podmínky, což nám umožňuje garantovat dlouhou trvanlivost bez ohledu na teplotní výkyvy. Vaše objednávka je v bezpečí – ještě nikdy jsme nemuseli řešit reklamaci z důvodu poškození během přepravy.

Jakmile je Čokodort připraven k odeslání, náš spolehlivý dopravce vás bude informovat e-mailem a telefonicky o každém kroku cesty a doručení vaší objednávky. Ačkoliv nemůžeme garantovat doručení v konkrétní hodinu a víkendová doručení nejsou možná, snažíme se být co nejflexibilnější k vyhovění vašim potřebám.

Investujte do slastného zážitku s Čokodortem a využijte naši dostupnou dopravu, která je stejně kvalitní jako naše dorty. A to vše s jistotou, že se k vám dostane v dokonalé kondici.

Více informací o dopravě

Výborný, všichni jsme byli nadšení. Krásné luxusní balení, dort přišel úplně v pořádku.

Je vynikající, těšila jsem se na něj a mám na něj zase chuť!