Čokodort lesní plody

Dokonalá kombinace malin, borůvek a černého rybízu s nejkvalitnější čokoládu vytvoří nejdokonalejší zážitek, jež můžete ochutnat v podobě ČOKODORTU s lesními plody! Lehce kyselé tóny na začátku zakončené hořkou čokoládou. ČOKODORT plný lesního ovoce zdobený lyofilizovaným ovocem navrchu spolu s čoko hoblinami: „Mňam!“.

990 Kč

U Vás doma:
pátek 31.3.2023
Složení: máslo, čokoláda (kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, emulgátor sojový lecitin, přírodní výtažek z vanilky), vejce, cukr, smetana, lyofilizované ovoce (černý rybíz, borůvky, maliny).
Může obsahovat stopy ořechů a mandlí.
Výrobce a distributor: Clean Label s.r.o., č.p. 302, 289 07 Libice nad Cidlinou
Hmotnost: ± 1050 g (L) / ± 700 g (M)
Trvanlivost: 14 dní od data výroby
Uchovávejte v chladu a suchu.

1. S dopravou si nemusíte dělat starosti, vše je pečlivě zabaleno, aby se k vám ČOKODORT dostal v té nejlepší kondici!

2. Po upečení ČOKODORT zabalíme do papíru, vložíme do dřevěné krabice, prázdná místo doplníme dřevěnými hoblinami a krabičku zapečetíme. Takto připravený produkt, vložený do kartonové krabice, se může vydat na cestu k Vám. Celé balení se tak obejde bez plastu a je plně recyklovatelné a udržitelné.

3. ČOKODORT si poradí s teplotou při přepravě hravě, není náchylný na změnu teplot, a proto dokážeme zaručit jeho dlouhou trvanlivost! Vše máme atestováno od kompetentních úřadů. Celé balení je naprosto poštěvzdorné, nikdy jsme nemuseli řešit žádnou reklamaci.

4. Jakmile předáme dort dopravci, jejich kurýr Vás bude pomocí e-mailu a telefonu kontaktovat a do druhého dne dort doručí. Jsme schopni Vám zaslat dort na pátek, ovšem doručení v určitou hodinu nejsme schopni zajistit. Dopravci o víkendu nedoručují.

5. Za dopravu po celé České republice účtujeme poplatek 79 Kč.

Více informací o dopravě

Ještě jednou díky za dort, nemáme teda ještě snězenou ani půlku. Tak myslím, že to M stačí ne pro 4 lidi, ale klidně pro 8... :)

Výborný, všichni jsme byli nadšení. Krásné luxusní balení, dort přišel úplně v pořádku.