Čokodort Lesní Plody bohatě ozdobený čokoládovými hoblinami a lyofilizovaným ovocem na modrém talíři
Čokodort Lesní Plody bohatě ozdobený čokoládovými hoblinami a lyofilizovaným ovocem na modrém talíři Porcovaný kus Čokodortu Lesní Plody s lesním ovocem a čokoládovou ganachí na zlaté dezertní lžíci

Čokodort Lesní Plody

Objevte Čokodort Lesní Plody – dokonalou harmonii mezi bohatou čokoládou a svěžestí lesního ovoce. Tento bezlepkový čokoládový dort je posetý vrstvou křupavých čokoládových hoblin a zdobený lyofilizovanými borůvkami, malinami a černým rybízem, které mu dodávají nejen nádhernou barvu, ale i lahodnou kyselkavou chuť.

Recept vychází z rodinné tradice a je pečlivě připravován s využitím nejlepších surovin z českých lesů. S dlouhou trvanlivostí 14 dní a prezentovaný v ekologické dřevěné krabici je Čokodort lesní plody ideálním dárkem pro každou příležitost, který potěší každého milovníka čokolády.

990 Kč

U Vás doma:
čtvrtek 25.7.2024
Složení: máslo, čokoláda (kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, emulgátor sojový lecitin, přírodní výtažek z vanilky), vejce, cukr, smetana, lyofilizované ovoce (černý rybíz, borůvky, maliny).
Může obsahovat stopy ořechů a mandlí.
Výrobce a distributor: Clean Label s.r.o., č.p. 302, 289 07 Libice nad Cidlinou
Hmotnost: ± 1050 g (L) / ± 700 g (M)
Trvanlivost: 14 dní od data výroby
Uchovávejte v chladu a suchu.

Získejte dokonalou chuťovou symfonii Čokodortu až k vašim dveřím za pouhých 99 Kč! Naše bezproblémová a pečlivě zorganizovaná logistika zajišťuje, že každý dort dorazí v perfektním stavu, připraven rozplývat se na vašem jazyku.

Při balení vašeho Čokodortu dbáme na každý detail. Váš dort bude zabalen pergamenovým papírem, uložen do ručně vyráběné dřevěné krabice, a zabezpečen proti posunu pomocí ekologických dřevěných hoblin. Pečetí zavřená krabice pak cestuje v kartonovém obalu, který je stejně jako její obsah plně recyklovatelný – protože nám nezáleží jen na vaší pochoutce, ale i na naší planetě.

Stabilita našeho dortu je atestovaná pro každé klimatické podmínky, což nám umožňuje garantovat dlouhou trvanlivost bez ohledu na teplotní výkyvy. Vaše objednávka je v bezpečí – ještě nikdy jsme nemuseli řešit reklamaci z důvodu poškození během přepravy.

Jakmile je Čokodort připraven k odeslání, náš spolehlivý dopravce vás bude informovat e-mailem a telefonicky o každém kroku cesty a doručení vaší objednávky. Ačkoliv nemůžeme garantovat doručení v konkrétní hodinu a víkendová doručení nejsou možná, snažíme se být co nejflexibilnější k vyhovění vašim potřebám.

Investujte do slastného zážitku s Čokodortem a využijte naši dostupnou dopravu, která je stejně kvalitní jako naše dorty. A to vše s jistotou, že se k vám dostane v dokonalé kondici.

Více informací o dopravě

Na dort nás bylo osm lidí a všichni byli překvapeni výbornou chutí, takovou dobrotu jsme ještě nebaštili.

Všem nám moc chutnal, je velmi hutný, nešizený, a přesto ne tučný a přeslazený. Skvělá práce. Všichni se na tom shodli. Nevím, jestli se dostane na kolegy, ale to už je život. Možná ano, když se včas dostaví do kuchyně.