Čokodort Chilli zdobený čokoládovými hoblinami a sušenými chilli vločkami na elegantním talíři
Čokodort Chilli zdobený čokoládovými hoblinami a sušenými chilli vločkami na elegantním talíři Řez pikantním Čokodortem Chilli s bohatou čokoládovou polevou a chilli vločkami

Čokodort Chilli

Představujeme Čokodort Chilli – odvážnou kombinaci luxusní čokolády a jemného pálivého chilli. Tento bezlepkový dort nabízí unikátní chuťový zážitek, kde se sladkost čokolády potkává s pikantním dozvukem chilli, který rozvíjí hloubku čokoládové ganache, aniž by ji přebíjel. Každý kousek je zdobený bohatými čokoládovými hoblinami a sušenými chilli vločkami, přidávajících k dokonalosti tohoto dezertu.

Náš Čokodort Chilli je inspirován tradičním spojením, které sahá až do dob Aztéků, kteří jako první poznali, jak dobře se chilli a čokoláda doplňují. Výsledkem je dort, který je stejně dobrodružný jako jeho předci a nabízí opravdu jedinečný gurmánský požitek. Ať už si ho vychutnáte sami s šálkem kávy nebo jej nabídněte jako nevšední dárek, Čokodort Chilli je připraven překvapit a potěšit.

Každý dort je pečlivě balen v naší luxusní dřevěné krabici, která dodává daru extra eleganci a zajišťuje jeho bezpečný transport k vám domů či přímo do rukou obdarovaného. Vyzkoušejte toto unikátní spojení a připojte se k tisícům spokojených gurmánů, kteří už Čokodort Chilli zařadili mezi své favority.

990 Kč

U Vás doma:
pátek 24.5.2024 (pokud objednáte do 9:00 hodin, jinak úterý 28.5.2024)
Složení: máslo, čokoláda (kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, emulgátor sojový lecitin, přírodní výtažek z vanilky), vejce, cukr, smetana, sušené vločky chilli. Může obsahovat stopy ořechů a mandlí.
Výrobce a distributor: Clean Label s.r.o., č.p. 302, 289 07 Libice nad Cidlinou
Hmotnost: ± 1050 g (L) / ± 700 g (M)
Trvanlivost: 14 dní od data výroby
Uchovávejte v chladu a suchu.

Získejte dokonalou chuťovou symfonii Čokodortu až k vašim dveřím za pouhých 99 Kč! Naše bezproblémová a pečlivě zorganizovaná logistika zajišťuje, že každý dort dorazí v perfektním stavu, připraven rozplývat se na vašem jazyku.

Při balení vašeho Čokodortu dbáme na každý detail. Váš dort bude zabalen pergamenovým papírem, uložen do ručně vyráběné dřevěné krabice, a zabezpečen proti posunu pomocí ekologických dřevěných hoblin. Pečetí zavřená krabice pak cestuje v kartonovém obalu, který je stejně jako její obsah plně recyklovatelný – protože nám nezáleží jen na vaší pochoutce, ale i na naší planetě.

Stabilita našeho dortu je atestovaná pro každé klimatické podmínky, což nám umožňuje garantovat dlouhou trvanlivost bez ohledu na teplotní výkyvy. Vaše objednávka je v bezpečí – ještě nikdy jsme nemuseli řešit reklamaci z důvodu poškození během přepravy.

Jakmile je Čokodort připraven k odeslání, náš spolehlivý dopravce vás bude informovat e-mailem a telefonicky o každém kroku cesty a doručení vaší objednávky. Ačkoliv nemůžeme garantovat doručení v konkrétní hodinu a víkendová doručení nejsou možná, snažíme se být co nejflexibilnější k vyhovění vašim potřebám.

Investujte do slastného zážitku s Čokodortem a využijte naši dostupnou dopravu, která je stejně kvalitní jako naše dorty. A to vše s jistotou, že se k vám dostane v dokonalé kondici.

Více informací o dopravě

Lahodná čokoládová chuť, vynikne, ale "nezahltí". Jednoduché, ovšem skvělé provedení i balení. Ideální pro oslavu nebo sešlost více lidí.

Úžasný pocit, nádherná krabička, pěkně jsme ho rozbalovali a nafotili. Jen jsme se neshodli, kdo krabičku dostane. Kupíme si ho zase jen tak a v míň lidech, aby na nás víc zbylo.