Čokodort chilli

Chilli s čokoládou vytváří dokonalé kombinace, to jest dlouhodobě známé! Ovšem my jsme vytvořili hotové peklo na zemi. Extra pálivý čokodort Vám přinese opravdu silný zážitek, pálivost je znatelná, ovšem nepřebije chutnou čokoládu. Vychutnejte si náš chilli ČOKODORT s kousky sušených chilli papriček vevnitř, zdobené sušeným chilli navrchu a geniálními čokoládovými hoblinami! Ale pozor, opravdu pouze pro odvážlivce, milovníky a milovnice chilli. Chtěli jsme Vám nabídnout dort, ve kterém bude chilli znatelně cítit, počítejte s tím a dobrou chuť!

990 Kč

U Vás doma:
pátek 13.10.2023
Složení: máslo, čokoláda (kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, emulgátor sojový lecitin, přírodní výtažek z vanilky), vejce, cukr, smetana, sušené vločky chilli. Může obsahovat stopy ořechů a mandlí.
Výrobce a distributor: Clean Label s.r.o., č.p. 302, 289 07 Libice nad Cidlinou
Hmotnost: ± 1050 g (L) / ± 700 g (M)
Trvanlivost: 14 dní od data výroby
Uchovávejte v chladu a suchu.

1. S dopravou si nemusíte dělat starosti, vše je pečlivě zabaleno, aby se k vám ČOKODORT dostal v té nejlepší kondici!

2. Po upečení ČOKODORT zabalíme do papíru, vložíme do dřevěné krabice, prázdná místo doplníme dřevěnými hoblinami a krabičku zapečetíme. Takto připravený produkt, vložený do kartonové krabice, se může vydat na cestu k Vám. Celé balení se tak obejde bez plastu a je plně recyklovatelné a udržitelné.

3. ČOKODORT si poradí s teplotou při přepravě hravě, není náchylný na změnu teplot, a proto dokážeme zaručit jeho dlouhou trvanlivost! Vše máme atestováno od kompetentních úřadů. Celé balení je naprosto poštěvzdorné, nikdy jsme nemuseli řešit žádnou reklamaci.

4. Jakmile předáme dort dopravci, jejich kurýr Vás bude pomocí e-mailu a telefonu kontaktovat a do druhého dne dort doručí. Jsme schopni Vám zaslat dort na pátek, ovšem doručení v určitou hodinu nejsme schopni zajistit. Dopravci o víkendu nedoručují.

5. Za dopravu po celé České republice účtujeme poplatek 79 Kč.

Více informací o dopravě

Parádní ČOKODORT bez nesmyslných přísad!

Byl pro dceru k 17. narozeninám a byl výborný, všichni jsme si moc pochutnali. Byla jsem napnutá, jaký bude, ale rozbalila ho až dcera, a byla nadšená. Dort byl skvěle zabalený a oceňuji efektní a praktickou podložku, se kterou jsem dort přendala na ozdobný tác.